Menu
Paznokcie

5 pomysłów na świąteczne paznokcie

Paznokcie świąteczne

Święta to czas magiczny. Czas korzennych, piernikowych i czekoladowych zapachów z nutą pomarańczy, zapachu świerku, ale przede wszystkim czas spędzany rodzinnie. Każda z nas przy świątecznym stole pragnie wyglądać pięknie i do Świąt przygotowujemy się nie tylko w kuchni i dekorując dom, ale również u fryzjera czy u kosmetyczki. Przenieś świąteczny klimat również na swoje paznokcie w postaci pięknego świątecznego manicure. 

Świąteczne paznokcie – modne wzory i kolory

W tym sezonie prawdziwym hitem są kolory zimy – pastelowe beże, róże, błękity, brokaty. Bawiąc się i eksperymentując z kolorami zimy możemy wejść odrobinę w świat Elsy z Krainy Lodu i poczuć się iście bajecznie.

Świąteczne paznokcie ombre

Świąteczne paznokcie ombre

Pastelowe paznokcie ombre z kryształkami to kolejny bardzo efektowny trend, choć wymaga już nieco więcej czasu i wprawy w samodzielnym malowaniu to efekt jest iście piorunujący.

Pastelowe paznokcie w kolorach zimy

Pastelowe paznokcie w kolorach zimy

Bardzo prostym i klasycznym, ale jakże efektownym jest również połączenie kolorów mikołajowych czyli czerwieni z bielą. Wykonując nawet proste wzorki na paznokciach wykorzystując jedynie te 2 kolory możemy uzyskać wspaniałe efekty, które nie pozostaną niezauważone.

Czerwone paznokcie w klimacie Świąt

Czerwone paznokcie w klimacie Świąt

Świąteczne paznokcie z brokatem

Świąteczne paznokcie z brokatem

Paznokcie świąteczne

Paznokcie świąteczne – cukierki

Proste wzorki bez trudu namalujesz za pomocą pędzelków do zdobień lub przy użyciu gotowych świątecznych naklejek na paznokcie.

No Comments

    Leave a Reply